غیر فعال کردن بارگزاری اولیه
  • تنها نهاد مالی حامی تولیدات جامعه ی عشایری کشور
  • تنها نهاد مالی حامی تولیدات جامعه ی عشایری کشور

مرتعداران استان تهران برای ثبت مشخصات در سامانه سمطا و اخذ شناسه یکتا اقدام کنند

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان تهران از مرتعداران استان درخواست کرد تا برای ثبت مشخصات در سامانه سمطا و اخذ شناسه یکتا به اداره کل منابع طبیعی استان و یا شهرستان‌ها مراجعه کنند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی صندوق عشایری به نقل از روابط عمومی وزارت جهاد کشاورزی ، رضا بیانی اظهار داشت، با توجه به ممنوعیت هرگونه اقدامی در راستای ارائه خدمات به مرتعداران خارج از سامانه سمطا، برای اخذ شناسه یکتا  جهت تثبیت شغل مرتعداری و برای ارائه خدمات الکترونیکی و برخط و شفاف به بهره‌برداران، از کلیه مرتع‌داران تقاضا می‌شود جهت ثبت اطلاعات خود در سامانه سمطا به اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان تهران و یا ادارات منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان‌های تابعه مراجعه کنند.

وی افزود: مدارک مورد نیاز در هنگام مراجعه تصویر کارت ملی مرتعدار و ارائه شماره تلفن همراه و ثابت و آدرس محل سکونت ایشان است.

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان تهران خاطرنشان کرد: با ثبت اطلاعات در سامانه سمطا، امکان دریافت خدمات الکترونیکی شامل اخذ شناسه یکتا جهت تثبیت شغل مرتعداری، تمدید پروانه چرای دام، اصلاح سوابق ممیزی دامداران، مشاهده سوابق و وضعیت پروانه و اطلاع از آخرین اخبار و اطلاعیه‌های مرتبط با مراتع فراهم خواهد شد.

    هیچ نظری برای نمایش وجود ندارد

ارسال نظر